Evanjelium, ako mi bolo odhalené 1.
Novinka
Mária Valtorta

Evanjelium, ako mi bolo odhalené 1.

Už sa knižky tlačia. Skladom od 27.04.2017

Mária Valtorta nám v prvom diele približuje život Panny Márie od jej narodenia až po zásnuby so sv. Jozefom v chráme. Ďalej opisuje narodenie Pána v…

viac »

Vydavateľstvo Dostupnosť Cena
JACOBS LIGHT COMMUNICATION Skladom 15,00 €
ks
# Roman Janiga
K tejto knihe som sa dostal skrz Rádio Mária Taliansko, kde žijem. Musím povedať že som v mojích 40 tich rokoch prečital toľko kníh od A do Z, koľko mám prstov na rukách a je to možné že presádzam. Mám totiž veľké potiaže s čítaním a kniha bola od jak živa mojím veľkým nepriateľom.

Už od prvej kapitoly som pochopil, že nemám v rukách len tak nejaké dielko a že to, čo som o tomto diele počul, prečnie všetky moje očakávania a oveľa oveľa viac. Tieto moje úbohé slová nedokážu opísať ani z najmenšej časti "zázrak" ktorý sa mi stal, pretože sa vôbec nespoznávam. Akonáhle sa mi naskytne možnosť, siaham po knihe. Čítavam do veľmi neskorých nočných hodín, napriek stachu, ktorý mi skoro 500 stránkova kniha naháňa, alebo presnejšie naháňala. Teraz už dočítavam druhý zväzok a v tejto chvíli som na tejto stránke, aby som okrem tretej časti pre seba, objednal aj Vianočné darčeky pre moju rodinu doma na Slovensku.

Som si vedomý toho, že ak ste sa už dostali na túto stránku, určite si nepotrebujete prečitať tento môj (aj keď nadšený) komentár, pretože Vás tu priviedla Božia prozreteľnosť. Ja Vám len chem popriať zaručený, krásny zážitok.

Roman J

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.